Tanévzáró hálaadásra gyűltek össze a Nyíregyházi Egyházmegye pedagógusai június 3-án Nagykállóban. Kiemelkedő munkát végző dolgozók a nevelési év végén püspöki dicséretben részesültek.
Arany fokozatú Szent Gellért díjat vehetett át Oláh Zoltánné Ica, óvodánk igazgatóhelyettese.
Nizsalóczkiné Stefán Nikoletta óvodapedagógus püspöki dicséretben részesült.
Szeretettel gratulálunk!
