Hírek

Kitüntetést kaptak dolgozóink 2026. 06. 02.

Kitüntetést kaptak dolgozóink 2026. 06. 02.

Tanévzáró hálaadásra gyűltek össze a Nyíregyházi Egyházmegye pedagógusai június 3-án Nagykállóban. Kiemelkedő munkát végző dolgozók a nevelési év végén püspöki dicséretben részesültek.
 
Arany fokozatú Szent Gellért díjat vehetett át Oláh Zoltánné Ica, óvodánk igazgatóhelyettese.
 
Nizsalóczkiné Stefán Nikoletta óvodapedagógus püspöki dicséretben részesült.
 
Szeretettel gratulálunk!