A vizet és a tengert, a hegyet és a völgyet, a madarakat és minden állatot, az embereket és minden élőlényt a Mennyei Atya teremtett. Hisszük ezt és vidáman énekeljük a gyermekekkel, ezzel is dicsőítve a Teremtőt. Azt is tudjuk, hogy a teremtett világ szeretete, tisztelete, védelme az emberek dolga. A mi óvodánkban is szeretnénk ezt a célt szolgálni. Ezért is gondozzuk az óvoda udvarán található kiskertet. A Méhecske csoportos gyermekekkel virágot ültettünk, kapáltunk, gereblyéztünk, gyomláltunk, hogy ezzel is szebbé tegyük közvetlen környezetünket, amiben az óvoda minden gyermeke gyönyörködhet. A közösségért végzett munka erősíti a gyermekek jellemét, a teremtett világ szépségeire való rácsodálkozás, az azért érzett hála erősíti hitünket.
Köszönjük a Mennyei Atyának végtelen jóságát és szeretetét.
Tóthné Varga Andrea
óvodapedagógus
