Németh Péter (Méhecske csoport) első versenyén fantasztikusan játszott, szabályokat betartva arany érmes lett!
Molnár Zente (Szivárvány csoport) is kiemelkedően játszott. Igen erős ellenfelekkel kellett megküzdenie és így ezüst érmet szerzett!
Szívből gratulálok!
Dr. Szepesiné Ida
sakkoktató
